Wygoda i czas, ciekawe potrawy i niebanalne smaki, oryginalne przepisy i świeże składniki. Catering oferowany przez lokalne restauracje potrafi stać na niezwykle wysokim poziomie. A to pozwoli zaskoczyć gości, kontrahentów czy pracowników, w zależności dla kogo i z jakiej okazji ten catering zamawiamy. Zabrzańska restauracja Tygel to perełka cateringu domowego i firmowego, oferująca wyjątkowe połączenie lokalnej kuchni z bogatą ofertą placków ziemniaczanych. Prawdziwy catering w nowoczesnym wydaniu, który smakuje już od przeglądania menu.

Restauracja Śląska Tygel

Tygel to wyjątkowa restauracja w Zabrzu inspirowana kuchnią śląską. Bazuje na prostych i oszczędnych przepisach, korzystając z lokalnych upraw zbóż i warzyw. Okoliczni dostawcy są gwarancją świeżości składników i ich wysokiej jakości, co zawsze przekłada się na jakość oferowanych potraw. To właśnie dzięki świeżym warzywom, serom, rybom czy mięsom, otrzymywanym od naszych sprawdzonych dostawców, jesteśmy w stanie oferować wysokiej jakości potrawy, zachwycające smakiem, aromatem, a także apetycznym wyglądem.

Nasze menu bazuje na tradycyjnej kuchni regionu śląskiego i plackach ziemniaczanych, podawanych na wiele smakowitych sposobów. Słowo Tygel w śląskiej gwarze oznacza patelnię, a ta rozgrzana do czerwoności potrafi usmażyć najlepsze placki w okolicy. Mimo iż same placki ziemniaczane wydają się czymś nieco banalnym, prostym, domowym, to w połączeniu z odpowiednimi dodatkami, nabierają nowego charakteru i potrafią zaskoczyć niejednego miłośnika tego ziemiankowego specjału. Znudzeni kulturą fast foodów, zachodnią czy śródziemnomorską kuchnią, coraz chętniej wracamy do sprawdzonych polskich przepisów. I to ze smakiem.

Catering restauracji Tygel

Podstawę naszej restauracji stanowią wyjątkowe placki ziemniaczane podawane z różnorodnymi sosami, warzywami, serami, rybami czy mięsem. Placki po Chłopsku – ze smażonym boczkiem, śmietaną i ogórkiem kiszonym czy Jajco i Bekon – placki z jajkiem sadzonym, grillowanym bekonem i surówką, to tylko przykładowe propozycje. Oferujemy też warianty z łososiem, w stylu meksykańskim, włoskim czy w wersjach wege. Plackowe menu jest uzupełnione o tradycyjne lokalne dania główne, zupy i przystawki. Do tego sałatki i oczywiście słodkie desery.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z całego regionu, proponujemy nie tylko spróbowanie naszych potraw bezpośrednio w restauracyjnej sali, ale również w formie zamówienia cateringu do dowolnego obiektu. Catering na imprezy domowe i firmowe na terenie Zabrza i okolic, to doskonała okazja do skosztowania wyjątkowych smaków z Restauracji Tygel w dowolnym miejscu.

Restauracja Tygel – oferta na catering domowy

Domowe imprezy coraz częściej są obsługiwane przez profesjonalny catering, zapewniający ciepłe i różnorodne dania, a te nie raz potrafią zachwycić gości. Jesteśmy gotowi zapewnić naszymi wyjątkowymi potrawami każdą domową imprezę o charakterze:

  • urodzin,
  • imienin,
  • rocznicy,
  • komunii,
  • chrztu,
  • rodzinnego spotkania,
  • z okazji świąt,
  • itp.

Oferujemy kompleksowy catering domowy do ogrodu, domu, mieszkania czy wynajętego lokalu. Ofertę zawsze staramy się dopasować do wymagań klientów i planowanej liczby gości.

Wybierz catering firmowy z kuchnią śląską Tygel

Wiele firmowych spotkań nie może się obejść bez profesjonalnego cateringu. Wtedy liczą się nie tylko wyjątkowe smaki, ale i ciekawie podane potrawy. Placki ziemniaczane, mimo iż nie kojarzą się z daniem typowo „firmowym”, to dzięki naszym starannie wyselekcjonowanym przepisom, będą ozdobą każdej imprezy i zachwycą niejednego pracownika czy kontrahenta.

Jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania na dowolny rodzaj cateringu firmowego, zarówno dla wewnętrznych wydarzeń firmowych, imprez skierowanych dla przyszłych i obecnych kontrahentów, jak i tradycyjnych spotkań z okazji nadchodzących świąt. Proponujemy wspólny dobór menu, które będzie najlepsze na wskazaną okazję, gwarantując kulinarną ucztę w miejscu pracy.

Dlaczego chętnie korzystamy z cateringu

Usługi cateringowe stały się niezwykle popularne w ostatnich latach. O ile catering firmowy świetnie prosperował już dawno temu, to catering domowy z okazji świąt, urodzin, rocznic czy imprez typu komunia, chrzest, ma swój czas. Możliwość oszczędzenia czasu i otrzymania jeszcze dowolnego rodzaju posiłków i przekąsek, na zimno i ciepło, dla określonej liczby gości, stał się niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać catering z Restauracji Tygel?

Ceny usług cateringowych będą kształtowały się podobnie w wielu firmach, w końcu cenowa walka o klientów trwać będzie zawsze. Dlatego podstawowym wyborem powinien być charakter oferowanej kuchni oraz wysoka jakość stosowanych składników (którą da się zaobserwować na talerzu). Dużym uznaniem cieszą się potrawy z regionalnej kuchni, często podawane w nowych wersjach czy ciekawych wariantach.

Restauracja Tygel doskonale wpisuje się w ten trend, dając okazję do zamówienia cateringu z potrawami, których smak zostanie zapamiętany na długo.

Do zamówienia 😉

Related Posts