Ze względu na oszczędność czasu i wygodę na catering decyduje się coraz więcej klientów. Dzięki temu mogą oni liczyć na unikalne dania, dopasowane do charakteru imprezy. Atrakcyjne menu zrobi dobre wrażenie na gościach, bez względu, czy są to pracownicy, kontrahenci, czy członkowie rodziny. W ofercie restauracji Tygel znajdziesz smakowite dania kuchni śląskiej z przewagą placków ziemniaczanych w wielu odsłonach. W ofercie cateringu łączymy sprawdzone, regionalna dania z nowoczesnym systemem dostawy pod wskazany adres.

Poznaj restaurację z tradycją

Restauracja Tygel oferuje o wiele więcej niż catering w Zabrzu. W lokalu można zjeść smakowite dania kuchni śląskiej oraz wynająć lokal w celu zorganizowania imprezy okolicznościowej. Kuchnia w Tyglu bazuje na lokalnych uprawach i warzywach, przez co jest sycąca, swojska i aromatyczna. Warto docenić tu jakość składników, które pochodzą od lokalnych dostawców. Świeże sery, warzywa, ryby i mięso zachęcają do odwiedzenia tego miejsca.

Warto przyjść tu choćby na pyszne placki ziemniaczane, które są podawane w wielu odmianach. Wbrew pozorom przyrządzenie takich placków wcale nie jest rzeczą łatwą i wymaga nie lada wprawy. Polecamy odkryć tą potrawę na nowo w połączeniu z unikalnymi dodatkami. Dania kuchni śląskiej to świetny sposób na pełnowartościowy posiłek i znakomita alternatywa dla niezdrowych fast foodów.

Jak działa nasz catering?

W ofercie cateringu nasi klienci mogą wybrać potrawy z menu. Najczęściej na zamówienie przyrządzamy placki ziemniaczane w wielu wariantach, placki po chłopsku z boczkiem, śmietaną i ogórkiem kiszonym oraz placki z jajkiem sadzonym, bekonem i surówką. Oczywiście są to tylko przykładowe propozycje, ponieważ każdy klient może skomponować dania na podstawie własnych upodobań. W menu restauracji znajdziesz także dodatki, zdrowe surówki, słodkie desery i ciekawe propozycje przystawek. Tradycyjne dania w cateringu można z łatwością dopasować do charakteru imprezy, zapewniając gościom kulinarną atrakcję na każdą okazję.

Postaw na sprawdzony catering w Zabrzu oraz jego okolicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dostarczamy potrawy w całym regionie do domów prywatnych i siedzib firm. Dzięki nowoczesnemu systemowi dostawy zawsze dowozimy ciepłe i świeże dania, które pasują na każdy stół. Nasza kuchnia to odwołanie do śląskiej tradycji i prostota, która urzeka kunsztem i kompozycją.

Catering domowy w zasięgu ręki

Organizacja imprezy wcale nie musi być trudna. Dzięki cateringowi zajmiesz się gośćmi, a my przygotujemy wszystkie dania. Dostarczamy potrawy na urodziny, imieniny, rocznice, komunie, chrzty, święta oraz rodzinne spotkania. Zamów profesjonalny catering w Zabrzu lub okolicy i ciesz się śląską kuchnią w przyjemnej atmosferze.

Related Posts