Nadszedł czas świętowania oraz podsumowań. W środę (24.08.2022 r.) minęły cztery lata odkąd otworzyliśmy restaurację Tygel. Ten okres przyniósł nam wiele pozytywnych wspomnień, zrealizowanych zleceń, pozytywnych opinii i niezliczoną ilość zorganizowanych imprez. A to wszystko dzięki Wam, drodzy klienci.

To właśnie dla Was przygotowaliśmy 40 000 placków od początku powstania naszej działalności. Nie zamierzamy na tym poprzestać, by dostarczyć Wam świeże i aromatyczne potrawy. Pragniemy także gościć Was w Tyglu na co dzień i podczas wyjątkowych okoliczności. Czwarte urodziny tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że warto tworzyć potrawy z duszą i dbać o jakość oferowanych usług.

Urodziny w Tyglu

Czwarta rocznica naszej działalności nie mogła przejść bez echa. Tego dnia celebrowaliśmy wyjątkowy dzień z szampanem i balonami. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i otwartość. Dziękujemy przede wszystkim goście, którzy chętnie wracają do Tygla i opowiadają o nas swoim znajomym. Nie sposób nie wspomnieć także o naszych pracownikach, którzy są autorami tego sukcesu. Cały zespół włożył wiele energii, pracy i zaangażowania, by restauracja mogła spełniać pokładane w niej nadzieję.

Magia śląskiej kuchni

Dla naszych klientów przygotowujemy tradycyjne dania kuchni śląskiej, w której nie mogło zabraknąć chrupiących placków, rolady śląskiej, schabu na cały talerz, golonki sztygara i wiele innych śląskich dań. Tradycyjna kuchnia naszego regionu jest genialna w swojej prostocie, a przy tym sycąca i smaczna. Przepisy wykorzystujące lokalne uprawy zostały docenione przez mieszkańców Zabrza oraz turystów odwiedzających nasz lokal. Poza tradycyjnymi daniami goście mogą znaleźć u nas pyszne burgery i zasmakować w smakowitych deserach i przystawkach. A wszystko to w atmosferze sprzyjającej spędzaniu chwil w gronie najbliższych.

Oferta dostosowana do klientów

Specjalizujemy się w przygotowaniu śląskich dań, które serwujemy w naszym lokalu i w ofercie cateringu w Zabrzu i jego okolicach. Jesteśmy gotowi uatrakcyjnić domowe imprezy naszymi specjałami. Śląskie potrawy dostarczamy na uroczystości urodzinowe, imieninowe, komunie, spotkania rodzinne, chrzest, czy święta. W naszym lokalu organizujemy także imprezy okolicznościowe, dostosowując menu do charakteru wydarzenia. Skontaktuj się nami, aby poznać szczegóły!

Related Posts